Діти

Здоров’я постійних зубів безпосередньо залежить від стану тимчасових (молочних) зубчиків. Більшість стоматологічних захворювань виникає через недостатній рівень гігієни ротової порожнини.

Про тимчасові (молочні) зуби необхідно старанно піклуватись, оскільки хворі зуби не лише завдають дитини дискомфорт та біль, а й стають джерелом хвороботворних бактерій, що “мандрують” всередину дитячого організму разом зі слиною та погано пережованою їжею.

Пролікувати дитині зуби звичним способом інколи просто неможливо – особливо, якщо вона панічно боїться медичних маніпуляцій чи вже має неприємний досвід попереднього стоматологічного лікування. В такому випадку ми рекомендуємо проводити лікування уві сні, що дасть змогу лікарю пролікувати усі хворі зубки за один візит, а дитині – не отримувати психоемоційну травму.

Неправильний прикус чи дефекти росту зубів можна виправити в будь-якому віці, не відмовляючись від звичного способу життя та улюблених страв. Якщо Ваші зубки не хочуть рости рівно, приходьте до нас – ми все виправимо!

Через поведінкові та медичні особливості, регулярне приймання ліків, складність в дотриманні щоденної гігієни в дітей з особливими потребами значно частіше виникають стоматологічні захворювання, що супроводжуються болем та вередливістю дитини. Ми розуміємо, як важливо для батьків обрати фахівця, який знатиме про особливості стану дитини та знайде до неї індивідуальний підхід.

Усі пацієнти стоматології “Акварель” знаходяться на диспансeрному обліку, що передбачає проведення регулярних профілактичних оглядів після лікування.