Особливе лікування​

Через поведінкові та медичні особливості, регулярне приймання ліків, складність в дотриманні щоденної гігієни в дітей з особливими потребами значно частіше виникають стоматологічні захворювання, що супроводжуються болем та вередливістю дитини. Ми розуміємо, як важливо для батьків обрати фахівця, який знатиме про особливості стану дитини та знайде до неї індивідуальний підхід.

Ризики стоматологічних захворювань

Проблеми із зубами в особливої дитини можуть виникати внаслідок стану свого здоров’я або в результаті лікувальної терапії. Багато ліків, які доводиться приймати таким діткам, містять цукор або викликають сухість в роті, що сприяє розвитку карієсу та інфекцій ротової порожнини.

Виникненню стоматологічних проблем в дітей з особливими потребами також сприяють:

  • відсутність домашньої гігієни ротової порожнини;
  • скрипіння зубами (бруксизм);
  • тривале тримання їжі в роті та ін.

Особливі профілактичні огляди

Важливо, щоб батьки дитини з особливими потребами не нехтували профілактичними оглядами стоматолога – тоді вдасться вчасно вберегти її зуби від хронічних процесів, які вимагатимуть лікувальних маніпуляцій.

Прийшовши з особливою дитиною на перший візит до стоматолога, батькам не варто хвилюватись через її поведінкові особливості – кожна дитина унікальна, їй може знадобитися певний час і, можливо, не один візит для того, щоб відчути довіру до лікаря та дозволити провести огляд. Під час цих перших візитів стоматолог оцінить стан розвитку зубів вашої дитини та допоможе підібрати найбільш відповідний режим домашнього догляду за її зубами.

Якщо контакт з дитиною все ж не вдасться налагодити – ми пропонуємо провести лікування під загальним знечуленням зі залученням висококваліфікованої команди лікарів-анестезіологів.

Особлива допомога

Ми проводимо спостереження та лікування дітей з:

  • особливими потребами (аутизм, синдром Дауна, ДЦП та ін.)
  • онкологічними захворюваннями різного ступеня тяжкості
  • захворюваннями нервово-психічної сфери, вадами серця та ін.

Дитячі стоматологи “Акварелі” мають унікальний багаторічний досвід та пройшли спеціальну підготовку для надання стоматологічної допомоги дітям з особливими потребами.

Переваги стоматології «Акварель»

Розміщення в спеціалізованому
дитячому медцентрі

Індивідуальний підхід
до кожної дитини

Широкий асортимент
якісних засобів для гігієни