Лікування зубів у дітей зазвичай викликає певні хвилювання батьків, особливо якщо візит планується вперше. Та й самі дорослі можуть відчувати стрес під час візиту до стоматолога, якщо мали негативний досвід лікування. Тому щоб не травмувати дитячу психіку, максимально легко та безболісно провести необхідне лікування дитині, яка ніяк не йде на контакт з лікарем, потрібно звернутися до фахівців, котрі можуть запропонувати сучасні та безпечні методи знечулення. Давайте розберемося із лікуванням зубів під час сну.

Що таке лікування зубів уві сні?

Суть лікування зубів уві сні полягає в тому, що пацієнта вводять у стан медикаментозного сну, який за відчуттями нагадує звичайний, фізіологічний. Дитина чи доросла людина спить, але її можна у будь-який час розбудити, припинивши дію препаратів. Такий метод лікування має мінімальну кількість протипоказів, тому після проведення усіх маніпуляцій можна одразу повернутися до звичайного життя.

Перевагами такого способу є:

До основних показань лікування уві сні відносять:

Також таке лікування підійде тим, хто панічно боїться лікувати зуби (це стосується як дітей, так і дорослих).

Чи безпечне для дітей лікування зубів уві сні

Обов’язковою вимогою лікування у медикаментозному сні є те, що пацієнт за кілька годин до початку процедур не повинен вживати їжу. Напередодні лікування лікар-анестезіолог оглядає дитину, перевіряє результати аналізів. Якщо не виявлено жодних протипоказань, тоді підбирається конкретна дата та час для лікування.

Під час стоматологічного лікування наша анестезіологічна команда знаходиться біля пацієнта, контролюючи його життєві показники. Сучасні анестезіологічні препарати, які використовуються для введення пацієнта в медикаментозний сон, швидко виводяться з організму та не викликають звикання. Певний час після наркозу дитина може бути сонливою.

 Як довго відбувається лікування зубів під наркозом?

Розібравшись із тим, що таке знечулення, потрібно також розуміти, як довго може тривати процедура.

Тривалість процедури залежить від необхідного об’єму лікування. Трапляються ситуації, коли потрібно пролікувати лише 1-2 зуба, а є випадки, коли потрібна санація всієї ротової порожнини, і зрозуміло, що це займатиме різний час. Тому тривалість лікування і конкретні маніпуляції проговорюються індивідуально, виходячи з  клінічної ситуації пацієнта.

Куди звернутися за пломбуванням молочних зубів під наркозом?

Шукаючи місце, де лікують дитячі зуби під наркозом, варто звернутися до нашої клініки. У нас працюють доcвідчені спеціалісти, що мають підхід до маленьких пацієнтів, максимально доступно консультують батьків стосовно лікування дітей, а також фахово надають необхідну стоматологічну допомогу дорослим пацієнтам.

 Скільки коштує лікування зубів уві сні?

Вартість лікування прораховується індивідуально, оскільки це залежить від тієї стоматологічної проблеми, яку потрібно вирішити. У будь-якому випадку наша мережа стоматологічних клінік пропонує максимально приємні умови для стоматологічного лікування усієї родини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *